وب سایت دبیرخانه هیت عالی نظارت بر سازمانهای صنفی

پرینت

اجرای جشنواره طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان

با هدف طراوت و شادابی بازار در ماه مبارک رمضان کارگروه تنظیم بازار استان کردستان با همکاری فروشگاههای زنجیره بزرگ و تعاونی های مصرف، اقدام به برگزاری طرح فروش فوق العاده می نماید.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: به منظور رفاه بیشتر شهروندان عزیز بویزه اقشار آسیب پذیر و همچنین حفظ طراوت و آرامش بازار در ماه مبارک رمضان کارگروه تنظیم بازار استان تصمیمات لازم را اتخاذ نموده است.

محمد بختیار خلیقی خاطر نشان ساخت: در همین راستا کارگروه تنظیم بازار استان نسبت به اجرای جشنواره طرح ضیافت در فروشگاههای زنجیره ای بزرگ و تعاونیهای مصرف و فروشگاههای منتخب با هدف عرضه کالاهای اساسی اقدام می نماید.

وی عنوان کرد: در این طرح کالاهای اساسی از جمله( برنج، شکر، روغن،گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، خرما، زولبیا و بامیه و مواد لبنی) با حداقل تخفیف 5 تا 15 درصدی نسبت به قیمت متعارف بازار تحت عنوان فروش فوق العاده برگزار می کند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: این مراکز با نصب بنر طرح مذبور به اطلاع عموم مردم عزیز خواهد رسید و زمان طرح از ابتدا تا پایان ماه مبارک رمضان خواهد بود.